קל שוברי נופש מזמינה אותך להכיר

קונספט חדשני בעולם שוברי הנופש

מהיום, לא תצטרכו לשלם מראש על שובר נופש רק כדי לטרוח ולחפש מלונות שעדיין מכבדים את השובר. שובר הנופש של קל נופש חוסך לכם זמן וכסף! בחרו את השובר הרלוונטי לכם ושתרצו לממש אותו מרכז ההזמנות שלנו יעמוד לרשותכם ויסגור עבורכם את החופשה במלון שתבחרו.

בחרו את שובר הנופש שלכם:

Make this yours. Add images, text and links, or connect data from your collection.

Shoes to Shine

Make this yours. Add images, text and links, or connect data from your collection.

Less is More

Make this yours. Add images, text and links, or connect data from your collection.

Lemon Detox

אירוח זוגי לילה אחד או שניים במלונות

בישראל

השובר מקנה: לילה אחד לזוג או שני לילות באמצ"ש או סופ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר / חצי פנסיון  / הכל כלול במבחר בתי מלון  בפריסה ארצית.  

אירוח זוגי לילה אחד או שניים במלונות

בישראל

השובר מקנה: לילה אחד או שני לילות לזוג  באמצ"ש או סופ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר /חצי פנסיון במבחר בתי מלוןבפריסה ארצית.

אירוח זוגי לילה אחד במלונות

בישראל

השובר מקנה: לילה אחד לזוג באמצ"ש או סופ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר בבתי מלון  בכל הארץ

אירוח משפחתי לילה 1 או 2 במלונות בישראל

השובר מקנה: אירוח למשפחה עד זוג ו 2 ילדים ללילה אחד או שני לילות באמצ"ש או סופ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר / חצי פנסיון  / הכל כלול במבחר בתי מלון בפריסה ארצית.  

אירוח זוגי לשני לילות במלונות מפנקים

בישראל

השובר מקנה: לילה אחד או 2 לילות לזוג בכל ימות השבוע על בסיס לינה וארוחת בוקר / חצי פנסיון / פנסיון מלא במלונות מפנקים בפריסה ארצית.

אירוח זוגי לשני לילות במלונות מצויינים

בישראל

השובר מקנה: לילה אחד או 2 לילות לזוג בכל ימות השבוע על בסיס לינה וארוחת בוקר / חצי פנסיון / פנסיון מלא במלונות יוקרה  בפריסה ארצית.

נופשון מפנק במגוון מלונות לאדם או לזוג, באילת (כולל טיסות) או בחו"ל .

השובר מקנה: הזמנה לחופשה בחו"ל או באילת
בחו"ל: 3 לילות + טיסות הלוך ושוב במלון בדרגת תיירות טובה (tourist classs) על בסיס לינה וארוחת בוקר. באילת: 2 לילות במבחר בתי מלון + טיסות הלוך  ושוב לאילת מנתב"ג על בסיס לינה וארוחת בוקר.

אירוח משפחתי לילה אחד או שניים במלונות ברמה טובה מאוד בישראל

השובר מקנה: אירוח למשפחה עד זוג ו 2 ילדים ללילה אחד או שני לילות באמצ"ש או סופ"ש על בסיס לינה וארוחת בוקר / חצי פנסיון  / הכל כלול במבחר בתי מלון  ברמה טובה מאוד בפריסה ארצית.  

למה שוברי הנופש של קל נופש?

שוברי האירוח של 'קל נופש' לא דורשים ממך כל מאמץ יוצא דופן. הכל בשיחת טלפון אחת! אצלנו אין צורך בתשלום מראש, התשלום יבוצע רק לאחר מימוש השובר ואין כל התחייבות מצידך לכמות שוברים מינימלית.

קל נופש חברת הנסיעות הוותיקה בישראל מציגה קונספט חדש בעולם שוברי נופש לחופשה וספא, שוברי נופש ללא תשלום מראש וללא התחייבות לכמות שוברים. בין אם יש לך צורך בשובר נופש כמתנה לבן/ת זוג או שובר נופש לעובדי החברה שוברי הנופש של קל נופש הם הפתרון הנכון עבורך. בחר עכשיו שובר נופש לספא / שובר נופש לחופשה / שובר נופש למשפחה וכל שוברי נופש שיש באתר